mieszanki

Prowadzenie logbooka, pomoc w kryzysowej sytuacji, wymiana doświadczeń, dzielenie się informacjami i multimediami, a także grywalizacja oraz połączenie z portalami społecznościowymi – to wszystko, a nawet więcej, oferuje DiveChum. To nowoczesna e-usługa podnosząca bezpieczeństwo i komfort wszystkich miłośników nurkowania rekreacyjnego. Jedną z praktycznych funkcjonalności jest zastosowanie Indywidualnego Indeksu Zużycia Gazu (IIZG).

Co to jest

Obliczanie zużycia mieszanki oddechowej jest konieczne, szczególnie przy nurkowaniach wymagających dekompresji. Indeks zapisywany jest zawsze w papierowym logbooku. Dzięki funkcjonalności IIZG obliczenie tego wskaźnika jest znacznie łatwiejsze.

Jak to działa?

IIZG to indeks stworzony na podstawie algorytmów pochodzących z różnych źródeł. Zdigitalizowana informacja pozwala na tworzenie pakietu danych dotyczących użytkownika aplikacji. Te pakiety danych są dostępne dla grona profesjonalnych nurków.

Korzyści

Podstawową korzyścią jest szybkie i łatwe obliczanie Indywidualnego Indeksu Zużycia Gazu. Dodatkowo informacja ta pozwala do podniesienie bezpieczeństwa oraz optymalne dobranie partnera nurkowego w oparciu o wiedzę na temat jego umiejętności.